Novinky od LB-acoustics

Immer auf dem Laufenden mit dem
LB-acoustics-Newsletter

Melden Sie sich für unseren Newsletter an. Wir halten Sie gerne auf dem Laufenden.


Představujeme Vám zcela nový typ produktu v našem portfoliu

V rámci naší čerstvé spolupráce s nizozemskou firmou Soundinsight představujeme zcela nový typ produktu – SONOCAT.

Sonocat může měřit absorpci zvuku přímo na konkrétním místě v reálném čase. Využívá revoluční, sférický senzor, který obsahuje čtyři intenzitní sondy (osm MEMS mikrofonů) a vyhodnocuje signály pomocí inovativního softwaru.

Měří 3D intenzitu zvuku, 3D rychlost a 3D impendanci a také samozřejmě akustický výkon a akustický tlak v reálném čase. Kompaktní zařízení se připojuje pomoci USB konektoru k tabletu nebo PC, na kterém je nainstalován software Sonocat.

V této konstelaci lze měřit např. pohltivost zvukotěsných zařízení na místě a v reálných podmínkách, takže simulovaná měření v laboratoři ve standardizovaných prostředích nejsou nutná. Tento sytém se již úspěšně používá např. v automobilovém a leteckém průmyslu a také při aplikacích pro akustiku budov a místností. Lze jej ale vzhledem ke své kompaktnosti a flexibilitě využít i ve venkovních podmínkách, např. v rámci protihlukových stěn atd.

Stejně jako u všech námi nabízených produktů, demo systém máme připraven na naší centrále. Pokud Vás Sonocat zajímá, rádi Vás pozveme na prezentaci k nám do Vídně, nebo přijedeme my k Vám.