Novinky od LB-acoustics

Immer auf dem Laufenden mit dem
LB-acoustics-Newsletter

Melden Sie sich für unseren Newsletter an. Wir halten Sie gerne auf dem Laufenden.


SvanNET – Automatic Monitoring Services

SvanNET Automatic Monitoring Services je placené rozšíření bezplatné verze SvanNET, které umožňuje plně automatizovanou správu projektů hluku a vibrací.

Číst dále

Laserová vibrometrie od Polytecu: spolupráce LB-acoutics a AC²T

Jako přední poskytovatel služeb v oblasti výzkumu a vývoje vyvíjí společnost AC²T research GmbH (AC²T) se sídlem ve Wiener Neustadt inovativní řešení v oblasti tribologie, studia tření a opotřebení. Použitím 3D skenovacího vibrometru od Polytecu s měřicími hlavami Qtec otevírá AC²T novou kapitolu ve svých výzkumných a vývojových aktivitách.

Číst dále

VibroGo: přenosný vibrometr s integrovaným vyhodnocovacím systémem.

S kompaktním laserovým-dopplerovským vibrometrem VibroGo nabízí Polytec zařízení pro měření vibrací speciálně vyvinuté pro mobilní použití, které lze pohodlně vzít kamkoliv. Vibracní údaje mohou být nejen zaznamenávány několik hodin, ale lze je také vyhodnocovat přímo na měřicím zařízení díky nové integrované analýze dat. Tento autonomní řežim zajišťuje, že smysluplná data jsou vždy k dispozici pro pozdější, podrobnější analýzy.

Číst dále

Lídr na trhu snímačů ve Velké Británii

Jako poskytovatel systémových řešení pro měření vibrací používáme v LB-acoustics často akcelerometry od DJB Instruments. Vždy existuje optimálně přizpůsobený senzor pro širokou škálu aplikací. Specialitou DJB je výroba kabelových řešení na míru i pro náročné aplikace.

Číst dále

IVS-500 V2 – Nový firmware přináší nové funkce

Od začátku roku 2022 dodává firma Polytec svůj oblíbený průmyslový laserový vibrometr s novým firmware jako IVS_500 V2. To umožňuje přepínat měřicí signál z rychlosti na výchylku nebo zrychlení bez potřeby dalšího hardware nebo software.

Číst dále

Kompaktní a mobilní shakery

Vibrační shakery od firmy DynaLabs jsou kompaktní, lehké a výkonné systémy pro všeobecné využití. Tzn. jak pro modální analýzu tak i vibrační testy. I přes svou malou velikost se vyznačují vysokou testovací kapacitou. Model PM-20 má integrovaný zesilovač a generátor sinusového signálu, kde je možné nastavit frekvenci od 1 Hz do 15 kHz.

Číst dále

Akustická kamera Bionic M nyní i ve verzi Outdoor

SoundCam Bionic M lokalizuje zdroje zvuku v reálném čase a okamžitě je zobrazuje na obrazovce. Díky třídě ochrany IP20 nebo IP54 je systém chráněn proti vlhkosti nebo stříkající vodě a lze jej proto pužívat i mimo uzavřené místnosti.

Číst dále

SV 971A – Zjednodušená stavební akustika pomocí Bluetooth-mobilní aplikace

SV 971A je extrémně malý a lezký zvukoměr třídy 1 pro profesionální použití. Nejnovější verze má optimalizovaný mikrofon s velkým dynamickým rozsahem 120 dB a energeticky úsporné rozhraní Bluetooth, které lze použít s mobilními zařízeními jako jsou smartphony a tablety.

Číst dále